Zobacz ROASTED SUNFLOWER SEEDS WITH CARAMEL, CHILI AND SALT 500 g na Moreso.pl!

ROASTED SUNFLOWER SEEDS WITH CARAMEL, CHILI AND SALT 500 g

Słonecznik z karmelem, chili  i solą to super przekąska, idealna na przyjęcia lub do schrupania kiedy najdzie nas ochota na odrobinę czegoś ostrzejszego. To lekko pikantny zamiennik tradycyjnego słonecznika łuskanego, połączony z delikatną nuta karmelu.

Ziarna słonecznika nie dość, że mogą stanowić bardzo smaczny dodatek do codziennej diety, to ponadto zawierają wiele prozdrowotnych właściwości. Ziarna słonecznika są jak multiwitamina – zawierają prawie wszystkie wymagane przez mózg składniki odżywcze. W niewielkim ziarenku możemy odnaleźć sporą ilość białka, tłuszczów, prowitaminy A, witaminy E (posiadającej właściwości antyoksydacyjne), B i F, błonnika, niezwykle przydatnej folacyny (kwas foliowy). Słonecznik łuskany jest bogaty w minerały tj. cynk, fosfor, magnez, selen, mangan, potas, sód, wapń i żelazo.

Ziarna słonecznika oprócz smakowitej przekąski to także świetny dodatek w kuchni – idealny do sałatek, zup i deserów. Wypróbuj koniecznie już dziś.

Product weight:

  • 500 g

Product detailed description

Gramatura: 500 g

Produkt pakowany jest w opakowanie typu doypack ze struną, co pozwala na zachowanie długiej świeżości.  Można takie opakowanie wielokrotnie otwierać i zamykać aby móc delektować się świeżym produktem przez długi czas.

Nutritional value
in 100G

 

  • 595 kcal – wartość energetyczna
  • 48 g – tłuszcz
  • 18 g – węglowodany
  • 7,6 g – błonnik
  • 18 g – białko
  • 1,1 g – sól

 

To cechuje ROASTED SUNFLOWER SEEDS WITH CARAMEL, CHILI AND SALT 500 g dostępne w Moreso.pl!

Similar products from the line Mega Pack

tested recipes

Breakfast

See all

Dessert and snack

See all

Main
course

See all