Zobacz ROASTED PEANUTS IN DARK CHOCOLATE 500 g na Moreso.pl!

ROASTED PEANUTS IN DARK CHOCOLATE 500 g

Orzeszki ziemne w ciemnej czekoladzie, to zdrowsza propozycja słodkości od marki Moreso. Nasz produkt łączy w sobie dwa najlepsze składniki: orzechy ziemne i gorzką czekoladę.

Orzechy ziemne są źródłem między innymi białka, błonnika, czy też witaminy E. Wiele osób sądzi, że orzechy ziemne mają działanie kojące i zaleca się je spożywać podczas problemów ze stresem. Pomagają także wzmacniać i chronić układ nerwowy. W orzechach ziemnych znajdziemy też magnez, którego spożywanie może ułatwiać zasypianie i poprawiać jakość snu. Co więcej mogą obniżać poziom “złego” cholesterolu, zapobiegać chorobom serca oraz poprawiać ciśnienie tętnicze krwi.

Rozpływające się w ustach kuleczki mają jeszcze jedną dodatkową zaletę – tu każda czekoladowa kuleczka ma swoje orzechowe wnętrze, które po delikatnym czekoladowym uniesieniu wychodzi na pierwszy plan.

Orzechy ziemne w gorzkiej czekoladzie, chociaż radzą sobie znakomicie solo, warto je wykorzystać do przygotowania przepysznych przekąsek czy deserów! Świetnie się sprawdzą jako ozdoba ciast, ale idealnie pasują też do płatków i owsianki, granoli, a nawet sałatek.

Product weight:

  • 500 g

Product detailed description

Gramatura: 500 g

Produkt pakowany jest w opakowanie typu doypack ze struną, co pozwala na zachowanie długiej świeżości.  Można takie opakowanie wielokrotnie otwierać i zamykać aby móc delektować się świeżym produktem przez długi czas.

Nutritional value
in 100G

  • 575 kcal – wartość energetyczna
  • 53 g – tłuszcz
  • 12,8 g – węglowodany
  • 9,4 g – błonnik
  • 28 g – białko
To cechuje ROASTED PEANUTS IN DARK CHOCOLATE 500 g dostępne w Moreso.pl!

Similar products from the line Mega Pack

tested recipes

Breakfast

See all

Dessert and snack

See all

Main
course

See all