Zobacz WIŚNIE W CIEMNEJ CZEKOLADZIE 500 g na Moreso.pl!

WIŚNIE W CIEMNEJ CZEKOLADZIE 500 g

Linia bakalii w czekoladzie od Moreso to propozycja skierowana do wszystkich koneserów dobrego smaku. Zdrowsza alternatywa dla tradycyjnych słodyczy, bowiem zarówno suszone owoce i jak i orzechy są źródłem cennych składników odżywczych.

Fantastyczne, pełne aromatu polskich sadów wiśnie w towarzystwie belgijskiej ciemnej czekolady, to połączenie które pozwoli zachować równowagę pomiędzy tym, co dobre dla naszego umysłu i ciała, a tym co rozkoszne dla podniebienia.

Duże, mięsiste kawałki tych wyjątkowych owoców, pozwalają w pełni wychwycić wszystkie ich atuty, a czekoladowa nuta dodatkowo rozpieszcza podniebienie.

Idealne jako przekąska w podróży, na uczelni, w pracy, ale nasze wiśnie w czekoladzie można również dodawać do deserów, wypieków, a także porannych śniadań na słodko.

Produkt dostępny w gramaturze:

  • 500 g

Szczegółowy opis produktu

Gramatura: 500 g

Produkt pakowany jest w opakowanie typu doypack ze struną, co pozwala na zachowanie długiej świeżości.  Można takie opakowanie wielokrotnie otwierać i zamykać aby móc delektować się świeżym produktem przez długi czas.

Wartość odżywcza
produktu w 100 G

  • 427 kcal – wartość energetyczna
  • 17 g – tłuszcz
  • 64 g – węglowodany, w tym cukry 56 g
  • 4,5 g – błonnik
  • 3 g – białko
To cechuje WIŚNIE W CIEMNEJ CZEKOLADZIE 500 g dostępne w Moreso.pl!

Podobne produkty z linii Mega Pack

Sprawdzone przepisy

Śniadania

Zobacz wszystkie

Desery i przekąski

Zobacz wszystkie

Dania
główne

Zobacz wszystkie