Zobacz ŻURAWINA W MLECZNEJ CZEKOLADZIE 500 g na Moreso.pl!

ŻURAWINA W MLECZNEJ CZEKOLADZIE 500 g

Linia bakalii w czekoladzie od Moreso to propozycja skierowana do wszystkich koneserów dobrego smaku. Zdrowsza alternatywa dla tradycyjnych słodyczy, bowiem zarówno suszone owoce i jak i orzechy są źródłem cennych składników odżywczych.

Lekko cierpkie suszone owoce żurawiny skąpane w pysznej mlecznej czekoladzie to intrygujące, oryginalne połączenie smaków, którego próżno szukać w innego tego typu przekąskach.

Oprócz wartości smakowych suszona żurawina należy do czołówki owoców o działaniach prozdrowotnych. To przekąska, która dodaje energii oraz wzbogaca nasz organizm o wiele wartościowych składników mineralnych.

Nasz pyszny produkt ma jeszcze jedną znaczącą zaletę – tu każda czekoladowa kuleczka ma swoje owocowe wnętrze, które po delikatnym czekoladowym uniesieniu wychodzi na pierwszy plan.

Produkt dostępny w gramaturze:

  • 500 g

Szczegółowy opis produktu

Gramatura: 500 g

Produkt pakowany jest w opakowanie typu doypack ze struną, co pozwala na zachowanie długiej świeżości.  Można takie opakowanie wielokrotnie otwierać i zamykać aby móc delektować się świeżym produktem przez długi czas.

Wartość odżywcza
produktu w 100 G

  • 400 kcal – wartość energetyczna
  • 8,8 g – tłuszcz
  • 78 g – węglowodany, w tym cukry 56 g
  • 3,6 g – błonnik
  • 3,3 g – białko
To cechuje ŻURAWINA W MLECZNEJ CZEKOLADZIE 500 g dostępne w Moreso.pl!

Podobne produkty z linii Mega Pack

Sprawdzone przepisy

Śniadania

Zobacz wszystkie

Desery i przekąski

Zobacz wszystkie

Dania
główne

Zobacz wszystkie