Zobacz MIGDAŁY PRAŻONE W CIEMNEJ CZEKOLADZIE 500 g na Moreso.pl!

MIGDAŁY PRAŻONE W CIEMNEJ CZEKOLADZIE 500 g

Migdał prażony w ciemnej czekoladzie, to słodka propozycja od marki Moreso, która pozwoli zachować równowagę pomiędzy tym, co dobre dla naszego umysłu i ciała, a tym co rozkoszne dla podniebienia.

Delikatny smak migdałów, w połączeniu z wyrazistym smakiem i aromatem belgijskiej czekolady tworzą klasyczną, ale zarazem finezyjną kompozycję w najlepszym wydaniu.

Nasze migdały prażone są w gorącym powietrzu bez dodatku tłuszczu, a proces oblewania ich czekoladą przeprowadzany jest w nowoczesnej technologii, dzięki której czekolada nie dominuje, ale podkreśla ich naturalny smak.

Migdały prażone w ciemnej czekoladzie stanowią idealną alternatywę dla innych słodyczy i niezdrowych przekąsek. Możesz zjeść je solo lub wykorzystywać na przykład jako dodatek do deserów, owsianek, musli, czy jogurtu naturalnego.

Produkt dostępny w gramaturze:

  • 500 g

Szczegółowy opis produktu

Gramatura: 500 g

Produkt pakowany jest w opakowanie typu doypack ze struną, co pozwala na zachowanie długiej świeżości.  Można takie opakowanie wielokrotnie otwierać i zamykać aby móc delektować się świeżym produktem przez długi czas.

Wartość odżywcza
produktu w 100 G

  • 575 kcal – wartość energetyczna
  • 53 g – tłuszcz
  • 12,8 g – węglowodany
  • 9,4 g – błonnik
  • 28 g – białko
To cechuje MIGDAŁY PRAŻONE W CIEMNEJ CZEKOLADZIE 500 g dostępne w Moreso.pl!

Podobne produkty z linii Mega Pack

Sprawdzone przepisy

Śniadania

Zobacz wszystkie

Desery i przekąski

Zobacz wszystkie

Dania
główne

Zobacz wszystkie